Kurumsal

Şirket Profili

APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş., bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarında uçtan uca sistem entegrasyonu ve bilişim hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır.

2000 yılında temelleri atılan APRO, SDDC Çözümleri, Sanallaştırma Teknolojileri, Güvenlik, Depolama Mimarisi, Bulut Bilişim, BT Entegrasyon Hizmetleri, BT Çözümleri, Danışmanlık ve Datacenter çözümleri ile müşterilerini en iyi şekilde rekabet ortamına hazırlamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında telekomünikasyon, finans, kamu, enerji ve diğer tüm sektörlerde gerçekleştirdiği yenilikçi ve fark yaratan projeler ile göz dolduran APRO, edindiği bilgi ve tecrübeleri, edindiği referansları ile sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Teknolojiyi yakından takip edebilmenin ve yeni teknolojilere ayak uydurabilmenin tek yolunun inovasyona odaklanmak ve değişime ayak uydurmak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden teknolojiye ve inovasyona sıkı sıkıya, tutkuyla bağlıyız ve gelişmekte olan teknolojinin ön saflarında yer alıyoruz.

Her projemize innovatif bir bakış açısıyla yaklaşıyor, ihtiyaç duyulan en doğru çözümü, sistematik proje süreçleri ile hayata geçiriyoruz.

VMWARE MASTER COMPETENCY

partner_connect_badge_principal_network_and_security
partner_connect_badge_principal_cloud_management_and_automation
partner_connect_badge_principal_data_center_virtualization_1

VMWARE SOLUTION COMPETENCY

vmw_partner_sc_desktop_virtualization
vmw_partner_sc_cloud_on_aws
partner_connect_badge_principal_data_center_virtualization
vmw_partner_sc_hci

Deneyimli Kadro, Dünya Çapında Yetkin, Sertifikalı Personel


Müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olabilmemiz, müşteri açısından bakıldığı zaman uyumlu çalışan, işini profesyonelce yapan, konusunda deneyimli, çalıştığı ortamda hem danışmanlık yapabilecek düzeyde olan hemde kriz yönetimini üstlenebilen bir çözüm ortağı olmak bizim için önemli.

Bu sebeple personel seçimimizi dikkatle ve özenle yapıyor, çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, müşteriyi memnun edebilecek düzeyde projeyi yönetebilecek, aynı zamanda müşteriye katma değer sağlayabilecek uzmanlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Her biri alanında uzman, sertifikalı mühendis, uzman, teknisyen ve helpdesk kadromuzla müşterilerimize söz verdiğimiz gibi 7×24 yardımcı oluyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Apro Bilişim
iso 9001
iso 45001
APRO Bilişim

SERTİFİKALARIMIZ

vmware_cert_ap_nv6
vmware_cert_p_cma6
vmware_cert_p_cma7
vmware_cert_p_dcv65
vmware_cert_p_dm6
vmware_cert_p_nv6
vmware_cert_vcpnv19
vmware_m_ie_nv2019
vmware_milestone_2xvcp_cdm
vmware_milestone_2xvcp_dcvc
vmware_milestone_2xvcp_dcvnv
vmware_milestone_2xvcp_nvc
vmware_milestone_ie_cm6
vmware_milestone_ie_nv6
vmware_skill_pract_nvf_vcloud
vmware_cal_aa2019
vmware_cert_ap_cma6
vmware_cert_ap_dm6